تلفن همراه تلفن همراه هانر
از پاراگراف گوشی‌های هوشمند روز عالم که در بازار جهانی مشهور شده‌اند , گوشی‌های Honor ( آنر ) میباشند . Honor یکی برندهای Huawei به حساب می آید که عموما در طرح‌هایی معمولی البته جالب و با بها پایین‌ ارائه میشوند .

اگر‌چه هواوی گوشی‌های مارک Honor را متناسب با جوان ها پباده سازی می‌نماید , البته استدلال ها نشان می دهد که‌این تلفن‌ها برای کلیه سنین و قشرها مطلوب و مقرون به صرفه میباشند .

این گوشی‌ها اکثر اوقات دارنده دوربین‌های دوگانه می باشند . پباده سازی جذابی دارا‌هستند و ویژگی‌های نرم‌افزاری آنان با دانش روز دنیا و هوش تصنعی و مصنوعی منطبق داراست .

ما در این‌جا با معرفی شایسته ترین گوشی‌های نوع Honor به شما , عملکرد داریم تا شمارا در تعیین تلفن همراه متبوع خویش ارشادوراهنمایی کنیم .

Honor View 20 ( آنر ویو 20 )
Honor View 20 از جمله گوشی‌های دسته Honor با ویژگی‌های اختصاصی است . از جمله این ویژگی‌ها می‌توان وجود دوربین در جلو اثر هولوگرافیک 7 در پشت شیشه دوربین را ذکر نمود که موجب عکس‌برداری حرفه‌ای میگردد .

این موبایل تلفن همراه با داشتن چیپ ست kirin 980 و رم 6/8 گیگابایتی خویش با قدرتمندترین گوشی‌ها از جمله موبایل Mate 20 Pro ( میت 20 پرو ) که از سایر تولیدات مارک هواوی است , رقابت می کند . احتمال دارد برای نخستین دفعه مارک هواوی شایستگی رویارویی با دیگر برندها را درخصوص کیفیت دوربین داشته باشد .

جلب مشتریان بوسیله یک لنز 48 مگاپیکسلی بی‌فایده است , البته با به کارگیری از حاصل بدست آمده از موقعیت AI Ultra Clarity چندان طاقت فرسا نیست .

تنها با پرداخت 499 پوند برای جور با اهمیت موبایل و 579 پوند برای یک موبایل با خاطر رم بیشتر و فضای ذخیره بیشتر می‌توان یک موبایل فوق العاده با قیمت ارزان تهیه و تنظیم کرد . گوشی honor با تجهیزات ویژه‌ای نظیر داشتن شارژر بی سیم و ضد آب بودن موبایل , میتواند گزینش اکثری از مشتریان باشد .


Advertisement

Share This Story

Get our newsletter